• O nas

Logo_CZ-N-do-dokumentow.jpg

Nasza firma specjalizuje się w organizacji szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, a także ochrony przeciwpożarowej. 

 

Firma jest obecna na rynku od 2007r. Powstała z inicjatywy grupy pasjonatów pragnących szerzyć wiedzę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy.
Z czasem, w miarę pojawiania się nowych pomysłów i potrzeb oferta naszej firmy wzbogacała się o nowe usługi i szkolenia. Na chwilę obecną aktywnie działamy na rynku szkoleń i usług z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, a także szkoleń z I pomocy w ramach BHP oraz praktycznych zajęć z ochrony przeciwpożarowej.

 

W ramach naszej działalności prowadzimy sklep medyczny, w którym posiadamy szeroki asortyment sprzętu medycznego, ratowniczego oraz rehabilitacyjnego. Oferujemy Państwu szeroki wybór wysokiej klasy produktów uznanych producentów. Każdego dnia nasz sklep internetowy wzbogaca się o nowe pozycje tak, abyśmy mogli sprostać wymaganiom naszych klientów.

 

Nasz zespół:

 

Stanisław Grosicki

Założyciel firmy. Ratownik medyczny, magister zdrowia publicznego, specjalista ds. BHP i inspektor ochrony przeciwpożarowej. Wieloletni pracownik zespołów ratownictwa medycznego oraz instruktor pierwszej pomocy i ratownictwa. W firmie zajmuje się również szkoleniami i usługami z zakresu BHP i PPOŻ.

 

Klaudiusz Paluch

Ratownik medyczny z długoletnim stażem pracy w zespołach ratownictwa medycznego. Instruktor pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego. Jest pomysłodawcą naszych szkoleń internetowych oraz zajmuje się organizacją szkoleń oraz kursów , a także terminarzem powyższych zajęć.

 

Ania Paluch

Serce i mózg naszego biura oraz sklepu medycznego. Ratownik medyczny z kilkuletnim stażem w zespołach ratownictwa. Oprócz ogromu prac związanych z obsługą biura oraz sklepu pracuje również jako instruktor pierwszej pomocy.Referencje

Od chwili założenia naszej firmy przeszkoliliśmy tysiące pracowników firm i instytucji. Z wieloma firmami prowadzimy ciągłą współpracę.

Wśród naszych klientów znaleźli się m.in.:

 

 

 

 

Nasi partnerzy:

Prowadzimy stałą współpracę z następującymi firmami: