Torba segregacyjna TRIAGE z cordury

Torba segregacyjna TRIAGE z cordury

Cena: 69,99 zł

Dostępność: Mało dostepność - Mało

Dostawa: 48 godzin

Ilość sztuk: -+

  Torba wykonana z czerwonej cordury - materiału odpornego na przetarcia i łatwego do utrzymania w czystości.  Torba dedykowana dla jednostek straży pożarnej , wojska oraz ratownictwa w celu stworzenia przejrzystego zestawu do segregacji medycznej- TRIAGE w razie zaistnienia wypadku masowego lub katastrofy.

 

Torba wyposażona została w 4 kieszonki na opaski odblaskowe ( każdy kolor w osobnej kieszonce), 2 szersze kieszenie np. na karty segregacyjne, gumki ( 1 szeroka, 2 węższe oraz 2 na pisaki). Wszystko to sprawia, że zestaw jest przejrzysty, nie musisz niczego szukać i elementy zestawu nie wypadają z torby po jej otwarciu.

Na tyle torby znajdują się 2 szlufki o szer.4 cm każda z przewleczonym przez nie pasem biodrowym o dłg. 123cm zapinanym na klamrę.

 

Na froncie torby umieszczony został szeroki pas odblaskowy oraz odblaskowy napis TRIAGE, co zwiększa widoczność, a tym samym bezpieczeństwo osoby prowadzącej segregację

 

Torba sprzedawana bez wyposażenia. Poniżej link do torby wraz z zestawem segregacyjnym:

https://medres.pl/zestaw-triage#opis

torba z odblaskowym napisem TRIAGE  (37cm x 21 cm x 9 cm) ( wys. x szer. x gł.) zapinana na zamek błyskawiczny z możliwością noszenia jej na pasie biodrowym znajdującym się w zestawie.

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Torba segregacyjna TRIAGE z cordury

Torba segregacyjna TRIAGE z cordury

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Produkty powiązane