Tablica AED do kapsuły Rotaid
Tablica AED do kapsuły Rotaid

Tablica AED do kapsuły Rotaid

Cena: 99,99 zł

Dostępność: Produkt na zamówienie dostepność - Produkt na zamówienie

Dostawa: 5 dni

Ilość sztuk: -+

Oznakowanie defibrylatora AED w postaci prostokątnej tablicy informacyjnej z półkolistym wycięciem do umieszczenia bezpośrednio ponad gablotą RotAid, w której znajduje się defibrylator. Tablica o wymiarach 475 x 396 mm przeznaczona do użytku zewnętrznego.

 

 

Prostokątna tablica informacyjna z półkolistym wcięciem w dolnej części została stworzona specjalnie jako oznaczenie defibrylatorów AED znajdujących się w okrągłych gablotach ROTAID. Wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne dibondu (dwóch cienkich płyt aluminiowych połączonych rdzeniem polietylenowym). Na tablicy zostały umieszczone kolorowe oznaczenia.

 

CZYTELNA INSTRUKCJA

Tablica została opatrzona m.in w międzynarodowy znak AED w kolorze zielonym, kolejnością postępowania w akcji ratunkowej tzw łańcuchem przeżycia (czerwone pole na tablicy) oraz informacjami tekstowymi o zawartości gabloty, trybie użycia i sposobie otwarcia gabloty.

 

JAKOŚĆ NA LATA

Tablica informacyjna została wykonana z wytrzymałego materiału - dibond o grubości 0,7 cm. Na tablicy zastosowano nadruk cyfrowy o wysokiej jakości, z filtrami UV przeciwdziałającymi blaknięciu nadruku, gwarantujący jej estetyczny wygląd mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, na które będzie narażona.

Wymiary tablicy: 47,5 cm x 39,6 cm. Grubość ok. 2mm.

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Tablica AED do kapsuły Rotaid

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.