Kurs recertyfikacyjny

Kurs recertyfikacyjny

zapytaj o cenę

Dostępność: Zapytaj o cenę

Dostawa: W terminie i miejscu ustalonym z wykonawcą

Cel Szkolenia:
Celem kształcenia jest przygotowanie ratowników jednostek współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne do ponownego zaliczenia egzaminu z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Adresaci szkolenia:
Kurs przeznaczony jest dla osób posiadających zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, które utraciło ważność oraz są zatrudnione, są członkami lub pełnią służbę w jednostkach współpracujących z systemem ratownictwa medycznego takich jak Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, Zakładowa Straż Pożarna, Zakładowe Służby Ratownicze, Policja, Wojsko, Straż Graniczna, WOPR, GOPR, TOPR, PCK oraz wszystkie jednostki posiadające wpis do rejestru jednostek współpracujących z systemem ratownictwa medycznego prowadzonego przez wojewodę.

Metoda Szkolenia:
Zajęcia odbywają się w formie zajęć teoretycznych, praktycznego pokazu oraz ćwiczeń praktycznych na fantomach oraz innym sprzęcie szkoleniowym. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są w grupach liczących maksymalnie 6 osób.

Zakres szkolenia:
Program kursu obejmuje skrócony zakres tematyczny kursu z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy, ze szczególnym nastawieniem na zajęcia praktyczne.

Czas trwania:
Szkolenie trwa 20 godzin zajęć, w tym 5 godzin zajęć teoretycznych i 15 godzin zajęć praktycznych.

Ocena:
Kurs kończy się testowym egzaminem z wiedzy teoretycznej oraz egzaminem praktycznym. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu uczestnicy przedłużają uprawnienia nabyte po ukończeniu kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy na kolejne 3 lata.

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Kurs recertyfikacyjny

Kurs recertyfikacyjny

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.