Gablota AED Quick

Gablota AED Quick

Cena: 701,10 zł

Dostępność: Produkt na zamówienie dostepność - Produkt na zamówienie

Dostawa: 5 dni

Ilość sztuk: -+

Gablota AED QUICK to naścienny system przechowywania defibrylatorów. Wykonana z wytrzymałego, przezroczystego poliwęglanu idealnie nadaje się do eleganckich wnętrz, np przestrzeni biurowych, hotelowych, restauracyjnych. Wymiary gabloty pozwalają na pomieszczenie większości AED dostępnych na rynku. Można dodać system alarmowania w wersji dźwiękowej i/lub świetlnej oraz moduł GPS.

 

AED QUICK to kapsuła przeznaczona do instalacji w większości pomieszczeń, nawet tych o zwiększonym ryzyku powstania uszkodzeń mechanicznych.

Jej nowoczesny wygląd spełnia wymogi eleganckich wnętrz nie ingerując w ich estetykę.

Gablota ma niewielkie rozmiary pozwalające na montaż nawet na ograniczonych przestrzeniach jak np słupy.

Pełna transparentność materiału z którego została wykonana umożliwia podgląd umieszczonego w niej urządzenia z każdej strony.

Gablota pomieści większość defibrylatorów, w tym Philips HS1 lub FRx.

 

NOWOCZESNY WYGLĄD

Gablota Quick nie tylko chroni defibrylator, ale także pięknie wygląda. Dzięki transparentności materiałów, z których jest wykonana oraz niewielkim rozmiarom estetycznie wpisuje się nawet w najbardziej wymagającą przestrzeń.

 

LEKKA I WYTRZYMAŁA

Quick została stworzona z odpornego i wytrzymałego poliwęglanu skutecznie zapobiegając przed uszkodzeniami urządzenia w jej wnętrzu. Poliwęglan jest materiałem należącym do najwyższych klas wytrzymałości mechanicznej - przechowywanie w nim AED gwarantuje jego bezpieczeństwo.

 

KONTROLA I MONITOROWANIE

Gablota daje możliwości podłączania systemów mających na celu poinformowanie o rozpoczynającej się akcji ratunkowej oraz o stanie samego urządzania. Istnieje możliwość zainstalowania:

  • dźwiękowego alarmu zasilanego bateriami,
  • modułu monitorującego stan defibrylatora (sygnalizuje gotowość lub awarię urządzenia), przesyłającego komunikaty w formie sms na podane numery telefonów

Wymiary:   32x33x16 cm

Waga: 2 kg

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Gablota AED Quick

Gablota AED Quick

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Produkty powiązane