Automatyczny defibrylator HeartStart FRx Philips z zestawem ratowniczym

Automatyczny defibrylator HeartStart FRx Philips z zestawem ratowniczym

Cena od: 6 152,00 zł

Wybierz

Automatyczny defibrylator zewnętrzny HeartStart FRx to najnowocześniejszy defibrylator dostępny na rynku.

Stworzony został z myślą o tych, którzy na miejsce przybywają jako pierwsi (strażacy, policjanci, ratownicy itp.).

Posługiwanie się nim jest intuicyjne.

Wyraźnie i w prosty sposób wypowiada komendy instruujące os. obsługującą aed o kolejnych krokach, jakie ta ma poczynic w celu prawidłowego użycia aed.

W defibrylatorze FRx zastosowano kilka innowacyjnych rozwiązań :

 • wstępnie podłączone elektrody SMART Pads II przeznaczone są do użycia zarówno na dorosłych jak i na dzieciach ( u dzieci <8r.ż. lub o wadze <25kg należy zastosować klucz pediatryczny, który daje znać do urządzenia, iż należy zredukować wartość energii elektrycznej, a ratownik uzyskuje informację, w jakim miejscu przylepić elektrody- klucz dostępny w "produktach powiązanych")
 • poprzez wstępne podłączenie elektrod znacznie skraca się czas podłączenia aed do pacjenta
 • dzięki nowoczesnej technologii elektrody Smart Pads II umożliwiają interaktywną współpracę z ratownikiem, korygując błędy w jego działaniu ( brak styczności ze skóra pacjenta lub dotknięcie pacjenta w czasie analizy rytmu, A NAWET WYKONYWANIA DEFIBRYLACJI skutkuje natychmiastowym przerwaniem czynności o rozpoczęciem analizy od nowa- eliminuje to ryzyko przypadkowego porażenia świadka zdarzenia)
 • poprzez włączenie nowatorskiej funkcji instruktażu głosowego (wciśnięcie niebieskiego przycisku "i" ) FRx prowadzi ratownika wg. obowiązującego algorytmu resuscytacji
 • w razie zmian wytycznych można bez problemu zmienić soft w urządzeniu
 • dzięki technologii SMART urządzenie nie pozwoli na wykonanie defibrylacji , jeśli u pacjenta nie występuje migotanie komór
 • urządzenie ładuje się w zaledwie 8 sek.- jedno z najszybszych urządzeń dostępnych na rynku ( rekomendowany czas ładowania aed wynosi <10 sek.), a każda sek. opóźnienia działań ratunkowych przybliża pacjenta do śmierci!!!
 • defibrylator HeartStart FRx jest wyjątkowo odporny. Wytrzymuje zalanie wodą , obciążenie do 225kg i upadek z wysokości 1 m na betonową powierzchnię - klasa bezpieczeństwa IP55
 • umieszczenie urządzenia w skrzynce peli dodatkowo zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia i zalanie.
 • defibrylatora FRx można bezpiecznie używać na wilgotnej powierzchni, bez ryzyka porażenia przypadkowych świadków
 • defibrylator wyposażony został w jeden z najbardziej kompleksowych systemów automatycznego testowania. Co to oznacza dla Ciebie?
  Otóż po zamontowaniu baterii, która wystarcza na 4 lata lub 200 defibrylacji i podłączeniu elektrod SMART Pads II urządzenie samoczynnie będzie się sprawdzało , a Ty dostaniesz informację o pełnej sprawności i gotowości urządzenia - zielona, migająca kontrolka lub informacji o np. przeterminowanych elektrodach ( 2 lata przydatności) lub baterii.

Firma Philips jako jedna z nielicznych daje gwarancję na urządzenie aż 8 lat i gwarantuje urządzenie zastępcze na czas naprawy.

 

Wszystko to sprawie, że automatyczny defibrylator HeartStart FRx jest urządzeniem, które nie zawiedzie Cię w czasie, kiedy walczysz o ludzkie życie.

 

Dodatkowo, w celu prowadzenia szkoleń z obsługi w/w. urządzenia wystarczy zakup elektrod szkoleniowych. Czyli nie musisz kupować kolejnego urządzenia, a dokładnie na tym samym urządzeniu, którego użyjesz w razie zatrzymania krążenia - ćwiczysz ( elektrody szkoleniowe dostępne w zakładce " produkty powiązane" ) 

 

wysokość: 6 cm

głębokość: 18cm

szerokość: 22cm

 

waga z baterią i elektrodami 1,5kg

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Automatyczny defibrylator HeartStart FRx Philips z zestawem ratowniczym

Automatyczny defibrylator HeartStart FRx Philips z zestawem ratowniczym

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Wariant Cena Dostępność Dostawa Ilość
AED FRx w skrzynce peli, z baterią i elektrodami oraz zestawem ratowniczym AED FRx w skrzynce peli, z baterią i elektrodami oraz zestawem ratowniczym 6 152,00 zł Produkt na zamówienie dostepność - Produkt na zamówienie W terminie i miejscu ustalonym z wykonawcą

-+

AED FRx z torbą, baterią,elektrodami oraz zestawem ratowniczym AED FRx z torbą, baterią,elektrodami oraz zestawem ratowniczym 6 250,00 zł Produkt na zamówienie dostepność - Produkt na zamówienie W terminie i miejscu ustalonym z wykonawcą

-+

Produkty powiązane