AED HeartStart model HS1 w torbie transportowej

AED HeartStart model HS1 w torbie transportowej

Cena: 5 238,00 zł

Dostępność: Produkt na zamówienie dostepność - Produkt na zamówienie

Dostawa: 5 dni

Ilość sztuk: -+

Model HartStart (HS1) jest defibrylatorem AED przeznaczonym dla biurowców, szkół, instytucji kulturalnych oraz wszystkich innych miejsc gdzie pojawiają się ludzie.


Prosty w obsłudze 

 

AED Philips HeartStart HS1 obejmuje innowacyjną technologię opartą na szeroko zakrojonych badaniach i opiniach użytkowników, która pozwoliła stworzyć defibrylator tak prosty w obsłudze, że przy minimalnym przeszkoleniu każdy może potencjalnie uratować życie osoby z Nagłym Zatrzymaniem Krążenia. Wyraźne, wypowiadane naturalnym głosem polecenia prowadzą użytkownika przez każdy krok procedury pierwszej pomocy z użyciem AED. Przypomina nawet o wezwaniu pogotowia, a funkcja wspomagania czy instruktażu RKO na żądanie pozwala użytkownikowi w stanie stresu przypomnieć sobie wiadomości zdobyte podczas szkolenia.


Zawsze gotowy do użycia

Defibrylator PHILIPS HeartStart HS1 jest zasilany długowieczną baterią (5 lat przydatności i 4 lata gwarancji na 200 wyładowań od pierwszego użycia). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest zawsze gotowy do użycia.


Bezpieczny

AED PHILIPS HeartStart HS1 został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Defibrylatory PHILIPS automatycznie dobierają najbardziej skuteczny dla poszkodowanego impuls defibrylacyjny w przedziale 140-160J. Jest to najwyższa skuteczność i pełne bezpieczeństwo opatentowanej przez PHILIPS technologii SMART Biophasic.

 

Optymalne wykorzystanie RKO.                                                  
Ostatnie badania wykazują, że RKO (Resuscytacja Krążeniowo-Odechowa) jest jeszcze istotniejsza dla przeżycia niż wcześniej sądzono, jednak korzyści z niej wynikające mogą zostać utracone w ciągu kilku sekund. Szybkie wykonanie defibrylacji po uciskach klatki piersiowej i przerwa w RKO ma kluczowe znaczenie. Zastosowana w defibrylatorze HeartStart HS1 funkcja Quick Shock pozwala na zastosowanie terapii w czasie zaledwie 8 sekund (typowo) od zakończenia ucisków klatki piersiowej. Inne urządzenia potrzebują na to 2–3-krotnie dłuższego czasu, co ogranicza szansę na przeżycie poszkodowanego.

 

  • Elektrody zintegrowane z obudową. Defibrylacja niemowląt/dzieci przy użyciu dodatkowych elektrod pediatrycznych.
  • Tryb szkoleniowy Aparaty PHILIPS umożliwiają także pracę w trybie szkoleniowym, bez konieczności zakupu trenażerów, wystarczą specjalne elektrody szkoleniowe.
  • Gwarancja PHILIPS jako jedyny nie wymaga żadnych serwisów i przeglądów okresowych (lub po użyciu), oznacza to brak kosztów za serwis lub przegląd przez 8 lat gwarancji, nawet po użyciu!
  • Software uwzględnia wytyczne 2015

 

 

.

Dane techniczne:

wielkość: 7cm x19cm x21cm ( gł. x wys. x szer.)

Praca w temp. 0-50st. C

Wytrzymuje upadek z 1 m

Wykonanie defibrylacji w ciągu 8 sek.

 

Zasilenie:

bateria 9V 4.2 Ah litowo-manganowa ( ważność 4 lata )

 

Termin przydatności elektrod: 2 lata ( elektrody standardowe przeznaczone dla pacjentów o wadze powyżej 25kg

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

AED HeartStart model HS1 w torbie transportowej

AED HeartStart model HS1 w torbie transportowej

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Produkty powiązane