• Samaritan PAD 350 P Klasyczny defibrylator AED

Klasyczny defibrylator AED Samaritan PAD 350 P to poręczne i lekkie urządzenie medyczne przeznaczone do zewnętrznego i publicznego użytkowania.

5999.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 25.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Kurier pobranie 25.99
Dostępność 0 szt.
Waga 1.2 kg
Zostaw telefon

Klasyczny defibrylator AED Samaritan PAD 350 P to poręczne i lekkie urządzenie medyczne przeznaczone do zewnętrznego i publicznego użytkowania.

 Samaritan PAD został stworzony dla powszechnego dostępu do defibrylacji i może być wykorzystany do ratowania życia i zdrowia nawet przez osoby postronne nieposiadające wiedzy medycznej. Urządzenie analizuje rytm serca, dobiera odpowiednią do sytuacji wielkość impulsu defibrylacyjnego i aplikuje go, przywracając organ do właściwej pracy.

Samaritan PAD przez cały proces postępowania ratowniczego prowadzi użytkownika za pomocą trzech prostych symboli i poleceń, zapewniając tym samym skuteczny i szybki ratunek osobie, która doznała nagłego zatrzymania krążenia.

 

SIŁA KOMUNIKACJI W 3 PROSTYCH SYMBOLACH 


Najważniejszą zaletą Samaritana jest prostota użycia. Trzy symbole, intuicyjna grafika i kompaktowy kształt to zwieńczenie pracy zespołu lekarzy i projektantów, którzy stworzyli jedyne AED, które w prostej obudowie chowa zaawansowaną i najbezpieczniejszą technologię.

Spójrz na niego.

Jeden zielony przycisk wystarczy, by był gotowy do działania. Nieustannie jest w trybie czuwania, elektrody są podłączone i wystarczy je wyjąć.

 Wszystkie jego detale pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pewność wykonywanych ruchów.

 

AED I TY. ZESPÓŁ DOSKONAŁY 


Od momentu włączenia krok po kroku, spokojnymi i stanowczymi komunikatami Samaritan PAD mówi Ci, co masz robić.

Kieruje twoimi działaniami tak, aby elektrody znalazły się w odpowiednim miejscu – a zebrany wykres EKG pozwoli decydować co robić dalej. Analiza EKG, zalecenie masażu serca lub defibrylacja – to procesy, które są skomplikowane i opierają się na bieżącej analizie rytmu serca. Jednak nie musisz się tym martwić. Nie ma obaw o to, że sobie nie poradzisz, że nie pamiętasz schematów czy zasad działania. Nie Ty musisz decydować co robić i jak to robić. Wykonujesz tylko kilka prostych czynności. Tylko tyle dla Ciebie – aż tyle dla kogoś.

 

BEZPIECZNY DLA WSZYSTKICH 


Samaritan PAD to komfort dla osoby, która go używa oraz maksymalne bezpieczeństwo dla osoby, której udzielana jest pierwsza pomoc.

 AED używane są zwykle przez przypadkowych świadków zdarzenia. Dlatego Samaritan PAD jest intuicyjny i odpowiedni właśnie dla osób, które nie potrafią udzielać pierwszej pomocy. Jest bezpieczny. Nie przechodzi do dalszych kroków, jeśli wcześniejsze nie są poprawnie zakończone. Stwarza maksimum bezpieczeństwa dla poszkodowanego dzięki najbardziej optymalnej fali defibracyjnej i elektrodom, które jednocześnie mogą na bieżąco prowadzić zapis EKG.

 

WIELKI POMYSŁ W MAŁEJ FORMIE 


Każdy centymetr małej przestrzeni Samaritana ma swoje znaczenie. A jedno z największych osiągnięć to objęty patentem system kasety PAD-Pak, a więc połączenia w jeden element baterii i elektrod. To nowatorskie i innowacyjne rozwiązanie, które pozwoliło uzyskać aż 4 letnią gwarancję na cały element, łatwość jego wymiany oraz brak konieczności dbania o datę ważności elektrod i baterii oddzielnie. PAD-Pak to mały, pełen energii ideał, który na dodatek niewiele kosztuje.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

PDF Document

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie